loader image

10 naj tipov k nezabudnuteľnému svadobnému videu pre každú nevestu: časť 2.

10 naj tipov k nezabudnuteľnému svadobnému videu pre každú nevestu: časť 2.

Časť druhá (2 z 3)

Existuje niekoľko vecí, ktoré môžete obmedziť alebo úplne vylúčiť zo svojho svadobného dňa, aby ste ušetrili peniaze, ale natáčanie svadobného videa nie je jednou z týchto vecí. Svadobné video je rovnako, ak nie viac, dôležité než fotografovanie. Obrázky sú skvelé spomienky a sú skvelou spomienkou, ale dokonalé svadobné video vás môže preniesť späť do toho dňa, keď si ho pozriete. Vy aj vaši známi.

Navždy.

Tu je pokračovanie série 10 najprehliadanejších chýb a zároveň návodov ako to urobiť správne, na ktoré by každá nevesta mala dbať. Prečo? Ak chce, aby ten ich deň bolo nielen dokonalý, ale aj navždy zachytený na dokonalom svadobnom videu, jednoduché.

4. Preklepnite si viacerých

Neuspokojte sa s prvým kameramanom, ktorého nájdete! Je ich toľko, z čoho si môžete vybrať, a ak sa so všetkými nemôžete stretnúť osobne, neváhajte a použite stretnutia cez Skype alebo Zoom, aby ste ich spoznali a preverili. Ak sa chystajú zachytiť váš veľký deň, chcete sa uistiť, že Vám ich práca alebo štýl na 100% sedí. Budete chcieť, aby tam bol aj kameraman, aby zachytil čas strávený s blízkymi pred obradom a prípravou, pretože to sú výnimočné chvíle dňa. Videokameraman bude prítomný, aby zachytil obrad a na rôznych miestach zvolených aj na fotografovanie. Požiadajte o ukážky ich práce, aby ste sa uistili, že pre vás dokážu vytvoriť dokonalé video. Požiadajte aj o cenovú ponuku na vašu svadbu od každého kameramana, s ktorým sa stretnete. Porovnajte ich prácu, osobnosti a čas odozvy aby ste si boli istí, že hladko zapadnú do vašich príprav na váš veľký deň.

5. Urob si prieskum a nájdi svoj štýl

Pozrite si ďalšie svadobné videá! Vytvorí to vzrušenie pre vašu vlastnú svadbu. Tiež vám to pomôže zistiť, čo chcete vo svojom svadobnom videu, ako aj to, čo nechcete! Keď uvidíte ďalšie svadobné videá, môžte nájsť svoj vlastný dokonalý štýl.

Existuje mnoho rôznych formátov svadobného videa a konečný produkt je určený technickým aspektom – natáčaním a strihom, takže je dôležité vedieť o aký štýl máte záujem. Môžte si vybrať jednoduché zaznamenanie dňa, ktorý nevyžaduje veľa úprav a zobrazuje svadbu v chronologickom poradí. Alebo filmový, vysoko zostrihaný film s množstvom B-rollu a technických schopností. Pre zábavu môže vaše svadobné video napodobňovať video z dokumentu, v ktorom majú hostia možnosť porozprávať do kamery o páre, ich svadbe a budúcom spoločnom živote.

6. Zábery prvého pohľadu na nevestu

Svadby sú často veľmi verejné udalosti a práve to ich robí zábavnými! Zahrnúť vašich priateľov a rodiny do vašej svadby je spôsob, ako sa môžu zúčastniť na začiatku vášho nového spoločného života. Pár súkromných chvíľ strávených mimo hostí však môže urobiť deň mimoriadne výnimočným. Súkromné stretnutie páru môže prispieť k tomu, aby video bolo pre vás jedinečné a špecifické. Tento moment pomáha upokojiť nervy a dáva vám príležitosť byť v tejto chvíli plne prítomní so svojím nastávajúcim partnerom na celý život. Keď si s partnerom znova pozriete film, pripomeniete si, aký intímny a dôležitý to bol deň a čo ste cítili, keď ste vo svadobný deň prvýkrát videli, že ste zasnúbení.

Návrat hore