loader image

10 naj tipov k nezabudnuteľnému svadobnému videu pre každú nevestu: časť 1.

10 naj tipov k nezabudnuteľnému svadobnému videu pre každú nevestu, časť 1.

Časť prvá (1 z 3)

Existuje niekoľko vecí, ktoré môžete obmedziť alebo úplne vylúčiť zo svojho svadobného dňa, aby ste ušetrili peniaze, ale natáčanie svadobného videa nie je jednou z týchto vecí. Svadobné video je rovnako, ak nie viac, dôležité než fotografovanie. Obrázky sú skvelé spomienky a sú skvelou spomienkou, ale dokonalé svadobné video vás môže preniesť späť do toho dňa, keď si ho pozriete. Vy aj vaši známi.

Navždy.

Takže tu je 10 najprehliadanejších chýb a zároveň návodov ako to urobiť správne, na ktoré by každá nevesta mala dbať. Prečo? Ak chce, aby ten ich deň bolo nielen dokonalý, ale aj navždy zachytený na dokonalom svadobnom videu, jednoduché.

1. Začnite skoro

Vaše svadobné video je komplexným opisom všetkého, čo sa stalo vo váš svadobný deň, od prípravy, cez obrad až po recepciu. Keď budete mať na mysli úplný obraz, keď začnete plánovať, bude oveľa jednoduchšie nájsť kameramana, ktorý vyhovuje vášmu vkusu. Keď presne viete, ako bude Váš deň vyzerať a ako sa budete cítiť, kameraman sa môže postarať o to, aby sa to dostalo aj do Vášho videa. Začnite premýšľať o natáčaní videa včas, aby ste si mohli aj kameramana najať včas! To vás ušetrí od strachu, že ich nájdete všetkých zarezervovaných, keď sa Vám už bude blížiť dátum vašej svadby.

2. Nájdite si svadobného kameramana včas a vyhnite sa prekvapeniam

Pri zostavovaní rozpočtu na veľký deň nedovoľte, aby sa natáčanie videa stalo dodatočným nápadom! Ak chcete naozaj výnimočný svadobný film, ktorý by ste si mohli pozrieť neskôr so svojimi blízkymi, venujte čas a starostlivosť tomu, aby ste našli dokonalého kameramana. Použiť peniaze, čo ,,vzýššia“ z vášho rozpočtu je spoľahlivý spôsob, ako skončiť s podpriemerným videom. Keď sú kameramani v mnohých prípadoch cenovo dostupnejší ako fotografi, má zmysel o nich uvažovať už na začiatku. Suma za svadobného kameramana v menších mestách sa pohybuje od cca. 200 Eur a môže sa vyšplhať vo väčších mestách až na cca.700 Eur, a viac. Dôležité je vedieť, že váš kameraman sa zmestí presne do Vášho rozpočtu a nie je to len dodatočný nápad.

3. Zachyťte všetko

Ako sme už spomenuli vyššie, je to Váš svadobný deň ale nie je to deň len o Vás.

Spolupracujte s kameramanom, aby ste zaistili, že zachytíte všetko, čo sa dá – aj keď sa neskôr rozhodnete, že to vo videu nechcete, môžete si byť istí, že to bolo na základe vášho zváženia a nie preto, že by vám niečo uniklo.

Návrat hore