loader image

10 naj tipov k nezabudnuteľnému svadobnému videu pre každú nevestu: časť 3.

10 naj tipov k nezabudnuteľnému svadobnému videu pre každú nevestu, časť 1.

Časť posledná (tretia z troch)

Existuje niekoľko vecí, ktoré môžete obmedziť alebo úplne vylúčiť zo svojho svadobného dňa, aby ste ušetrili peniaze, ale natáčanie svadobného videa nie je jednou z týchto vecí. Svadobné video je rovnako, ak nie viac, dôležité než fotografovanie. Obrázky sú skvelé spomienky a sú skvelou spomienkou, ale dokonalé svadobné video vás môže preniesť späť do toho dňa, keď si ho pozriete. Vy aj vaši známi.

Navždy.

Takže tu je 10 najprehliadanejších chýb a zároveň návodov ako to urobiť správne, na ktoré by každá nevesta mala dbať. Prečo? Ak chce, aby ten ich deň bolo nielen dokonalý, ale aj navždy zachytený na dokonalom svadobnom videu, jednoduché.

7. Odpúšťajte

Váš špeciálny deň môže byť niekedy stresujúci a kameraman, ktorý vás bude sledovať, môže toto napätie ešte zvýšiť. Len si pamätajte, že robia svoju prácu a vytvárajú trvalú spomienku, ktorú si môžte znova a znova pozrieť so svojimi blízkymi. Presmerovaním svojej frustrácie a zapojením kameramana do dobrých momentov dňa im môžete pomôcť a všetci ostatní budú mať skvelú náladu! Nielenže to bude vyzerať skvele na videu, ale keď sa kameraman bude baviť, táto vášeň sa určite prejaví aj v konečnom produkte.

8. Plánujte dopredu

Dobrý časový plán a plánovanie zabezpečujú hladký priebeh svadobného dňa. Rovnako ako vy prideľujete čas fotografom, aby získali potrebné zábery, nezabudnite venovať pozornosť plánovaniu a venovať čas aj kameramanovi, aby sa mohol uistiť, že naše svadobné video bude úplne odrážať váš veľký deň. Nezabudnite kameramanovi poslať plán dňa, aby vedel, kde a kedy má byť. Vypočujte si ich návrhy, ako urobiť video čo najlepšie. Uistite sa, že medzi všetkými vo vašom svadobnom tíme existuje otvorená komunikácia. Ak chce kameraman zábery ukladania koláčikov alebo umiestňovania dekorácie, uistite sa, že môže komunikovať priamo s ostatnými členmi tímu, aby ste si s tým nemuseli robiť starosti vy.

9. Zabávajte sa!

Nezabudnite sa uvoľniť. Kkeď si neskôr pozriete toto video so svojimi priateľmi a rodinou, určite chcete, aby všetci videli, aká zábavná a dojímavá bola vaša svadba. Zbláznite sa pri prvom pohľade na nevestu, buďte sami sebou. Získajte nejaké zábery z prvého kúsku torty, aj keď sa môže stať, že bude otlačený na tvári vašej milovanej. Tancujte s oddanosťou pri slaďákoch a kačacom tanci, tieto veselé momenty sú rovnako dôležité ako tie, ktoré potešia srdce. Nechajte kameramana robiť svoju prácu a nech môže zachytiť vašu uvoľnenú verziu s tými, ktorých máte radi vo svoj veľký deň.

10. Nebojte sa pýtať

Neexistuje hlúpe otázky, len hlúpe odpovede. Tvorba dokonalej svadobnej video produkcie je našim chlebíčkom. Sme v opačnej pozícii ako vy. Vy to zažijete raz, veríme a prajeme vám, aby to bolo prvý a posledný krát, my máme za sebou množstvá svadobných dní a stretli sme sa už naozaj so všetkým. Nič nás neprekvapí a nenechajte na náhodu nič ani vy. Je to váš veľký deň a vy si zaslúžite, aby bol dokonalý. Nič nenahradí profesionálny prístup a roky skúseností. Dovoľte nám vytvoriť nezabudnuteľný zážitok a spomienky, ktoré vás budú hriať pri 🖤 do konca vášho života. Tiež vašu rodinu.

Video je jedným z najdôležitejších prvkov zachovania láskyplného pocitu z vášho svadobného dňa. Svadobné video je jedným z najcennejších kúskov spomienok, ktoré si pár môže uchovať a bude ho sledovať celé roky súkromne aj so svojimi priateľmi a rodinou. Plánovaním vopred a dôkladným premyslením si o svojej videodokumentácií si môžte byť istí, že vaše svadobné video bude rovnako výnimočné ako vy dvaja.

Návrat hore